Giriş Kayıt
forex.gedikfx.com forex.gedikfx.com
Forum Anasayfa >>

Forexte kazanan varmı

mistik
mistik
01 Ocak 2013 Salı - 22:19
Hangi foruma baksam forexte yatırımcıların yüzde doksanından fazlasının kaybettiğini yaziyor. Benim aklımda bunu almiyor bi türlü. Eğer neredeyse herkes kaybediyosa neden ahlen bu kadar heap açılıyor? Ben kendi çevremde bu işten para kazanan tek bi kişi görmedim. Neredeyse herkesin kaybettiği bir piyasada birşeylerin yanlış olması gerekmiyormu? Acaba geçimini forexten kazanan biri varmıdır sizce?
mistik
mistik
01 Ocak 2013 Salı - 22:23
Son üç hafta içinde o kadar çok para kaybettim ki iyice agresif hale geldim. Kaç senedir bu işin içindeyim halen para kaybediyorum. Bırakacagim artık bu işi iyice umutsuzluğa kapıldım. Günümün yarısından çoğunu bu işe ayırıyorum ve sürekli para kaybediyorum.
calm34
calm34
02 Ocak 2013 Çarşamba - 00:22
Fx de çoğunluk kaybediyor lakin para kazanmak sanıldığı kadar zor değil,ben 12 senedir bu piyasadayım ve son 7-8 senedir tek gelirim fx, başka bir yerden gelirim yok. Çok büyük paralar kazanmıyorum lakin makul bir sermayeyle geçimimi sağlıyor ve nezih bir hayat sürüyorum.
10KninGucu
10KninGucu
02 Ocak 2013 Çarşamba - 11:54
calm34 dedi : Fx de çoğunluk kaybediyor lakin para kazanmak sanıldığı kadar zor değil,ben 12 senedir bu piyasadayım ve son 7-8 senedir tek gelirim fx, başka bir yerden gelirim yok. Çok büyük paralar kazanmıyorum lakin makul bir sermayeyle geçimimi sağlıyor ve nezih bir hayat sürüyorum.
Doğrudur.. Makul bir FON ve makul bir Beklenti içerisinde olursan. Kazanmak olası.. Ama Calm millete baksana 30 40pip stop koy 20 pip kar al 100pip kar al .. 1000 para ile dünyaları kazanmayı hedefliyorlar.. yok 2000 para yatırmış 50000olmasını hedefliyor :) e sonumuz ne oluyor Hüsran ki Hüsran işte forumlar daha sonra yazıyor %90 kaybediyor diye... BEN forexe HER ZAMAN KUMAR OYNAMAK DERİM.. başlayacak olan arkadaşa ile önce POKER oynamayı öğrenmesini tavsiye ediyorum.. pokerde BEKLEMEK asıl olandır.. AYnı şekilde FOREX te de çunku piyasayı kimse bilmiyor :) Bilen varsa da buraya çıkıp sana bana Söylemez. oturur evinde parasına para katar. Bu işe başlayacaklar ÖNCE FOREX olayını kavrasınlar!!
albinol
albinol
02 Ocak 2013 Çarşamba - 16:29
calm34 dedi : Fx de çoğunluk kaybediyor lakin para kazanmak sanıldığı kadar zor değil,ben 12 senedir bu piyasadayım ve son 7-8 senedir tek gelirim fx, başka bir yerden gelirim yok. Çok büyük paralar kazanmıyorum lakin makul bir sermayeyle geçimimi sağlıyor ve nezih bir hayat sürüyorum.
İlk defa para kazanan birini gördük demekki. Gerçekten tebrikler. Ben kendi çevremde birkaç senedir kazanan görmedim desem yalan olmaz. Biraz kazananda daha sonra kazandıklarınıda kaybediyor zaten. kaldıraçlı piyasa olduğu için herkes kısa sürede çok para kazanmak istiyor. Buda herkesin para kaybetmesine neden oluyor diye düşünüyorum.
calm34
calm34
02 Ocak 2013 Çarşamba - 17:17
Kaybedenlerin ortak özelliği birinci aşamada çok kısa zamanda çok büyük para kazanma isteği, sonra bir kayıp oluşunca o kaybı kısa zamanda telafi etme ve piyasadan intikam alma çabası.Fonunuza göre aylık yüzde 5 -6 lık hedefler koyulursa ve sistemli disiplinli işlemler yapılırsa kazanmak hiçde zor değil.
Police
Police
02 Ocak 2013 Çarşamba - 22:43
10KninGucu dedi :
Doğrudur.. Makul bir FON ve makul bir Beklenti içerisinde olursan. Kazanmak olası.. Ama Calm millete baksana 30 40pip stop koy 20 pip kar al 100pip kar al .. 1000 para ile dünyaları kazanmayı hedefliyorlar.. yok 2000 para yatırmış 50000olmasını hedefliyor :) e sonumuz ne oluyor Hüsran ki Hüsran işte forumlar daha sonra yazıyor %90 kaybediyor diye... BEN forexe HER ZAMAN KUMAR OYNAMAK DERİM.. başlayacak olan arkadaşa ile önce POKER oynamayı öğrenmesini tavsiye ediyorum.. pokerde BEKLEMEK asıl olandır.. AYnı şekilde FOREX te de çunku piyasayı kimse bilmiyor :) Bilen varsa da buraya çıkıp sana bana Söylemez. oturur evinde parasına para katar. Bu işe başlayacaklar ÖNCE FOREX olayını kavrasınlar!!
Bence bu forexten en fazla bu 10K'nın gücü para kazanmıştır. Eminim günde 5 Dolara para demiyordur. Helal olsun ondan öğreneceğimiz çok şey var...Allah başımızdan eksik etmesin...Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan tipik Türk forex traderi.
gulnihal
gulnihal
02 Ocak 2013 Çarşamba - 22:56
Forexte para kazanan varmı bilmiyorum ama ben giderek umudumu kaybediyorum. Sadece kaybetme hızım düştü.
vertigo
vertigo
02 Ocak 2013 Çarşamba - 23:06
Aracı kurumlar kazanan ve kaybeden müşteri oranlarını açıklamak zorunda. Sitelerinde mutlaka bu bilgi vardır. Yüzde kaçlık dilimin kazandığını aylık bazda görebilirsiniz. Ama buda yanıltıcı olur büyük ihtimalle. Çünkü bu ay kazanan sonraki ay kazandığın verecektirç
10KninGucu
10KninGucu
03 Ocak 2013 Perşembe - 10:20
gulnihal dedi : Forexte para kazanan varmı bilmiyorum ama ben giderek umudumu kaybediyorum. Sadece kaybetme hızım düştü.
Bence işler yoluna giriyor.. Gaybetmemek ilk kural! ondan sonra kazanmak geliyor.. Sizin adınıza mutlu oldum kazanma yoluna giriyorsunuz bence
10KninGucu
10KninGucu
03 Ocak 2013 Perşembe - 10:27
Police dedi :
10KninGucu dedi :
Bence bu forexten en fazla bu 10K'nın gücü para kazanmıştır. Eminim günde 5 Dolara para demiyordur. Helal olsun ondan öğreneceğimiz çok şey var...Allah başımızdan eksik etmesin...Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan tipik Türk forex traderi.
Ben asla kendime TRADER demedim :):) Ben onlara inanmak yok öyle birşey... KAldı ki Bilgim var da demedim.. Ben POKER oynamayı severim. bu işe de poker olarak bakıyorum.. 5$.. Be düşünme yetisi EKSİK kendisine TRADER deyen şahıslar.. FOREXte hesap % dir miktar değil.. Anlamadınız ve anlamıcaksınız da adamın 500.000 vardır yıllık %20 kazanç yetiyordur :) adamın 500$ vardır (TRADETlar) günlük 5 $ kazanmak ister %1 her gün e kümülatif yapınca herhalde yıllık %500 kazanca denk gelir... POLİCE sana dosta bir tavsiye! olur da bir gün işlem yaparsan veya yapıyor isen, Bence en kısa zamanda bırak, Bu işte kar hedefi % olmayan kimseler kazanamaz.. Mikradan bahseden sen senin gibi TRADERcıklar :) anca bir sonuca ulaşırlar :((((
calm34
calm34
03 Ocak 2013 Perşembe - 10:32
Doğru sistem, sabır ve disiplin ile kazanmamak için hiç bir neden yok.İlk 3-4 yılımda bende çok kaybettim ama ondan sonraki yıllar sistemli ve düzenli bir şekilde kazanıyorum.
10KninGucu
10KninGucu
03 Ocak 2013 Perşembe - 11:02
Ama bak police arkadaşımız öyle düşünmüyor :))) adam varsa yoksa miktar peşinde... Hala öğrenememiş forexte kazanç demek % demek olduğunu... umarım yazdıklarımı okur da düşünür.. ders alır :)
10KninGucu
10KninGucu
03 Ocak 2013 Perşembe - 16:17
Yarışmada oluyor onlar :) trading212 diye bir firma vardı bir sıralar... Ben onarın yarışmalarına her ay katılırdım. 2 3 ay birkaç hesabımı 10.000 den 1.000.000 çıkardım ama gerçek hesapta 10k dan büyük pozisyon acmadım AÇMAM DA :))) işte 10.000 50.000 olma olasılığı insanları çok yanıltıyor. o 50.000 o gün dil o ay dil o yıl diil de 2 3 yılda yapmayı HEDEF edinse SÜPER olur :) Ve bu yol çok daha güvenli çok daha sağlam bir yoldur. tüm 1 10 yapma hedefinde olan YATIRIMCILARA hitap olunur.... Saygılarımla, 10K
ReiS
ReiS
03 Ocak 2013 Perşembe - 17:56
Forex piyasalarından en çok kazanan Japonlar, en az kazanan Türkler. Bu durum kriz ortamlarında Türklerin güvenli liman aramasına bağlıyoruz. Aslında kriz çıktığında oradan kaçmak değil aksine piyasanın üstüne gitmek gerekir. Çünkü kriz, yatırım için fırsattır.”
ReiS
ReiS
03 Ocak 2013 Perşembe - 18:08
Borsaya 10.000 $ yatırırsanız 10.000$lık pozisyon açabilirsiniz. Yani Türk hava yolları hissesi alacaksanız 10.000$ lık THYAO hissesi alabilirsiniz. (THYAO=Türk hava yollarının borsadaki kısalatması) 10.000$ la foreks'e girerseniz devreye kaldıraç girer; ve 400/1 oranına kadar, yani paranızın 400 katı ile, işlem yapabilirsiniz. bu ne demek? 10.000$ para yatırıp 4.000.000 $ lık işlem yapabilirsiniz demektir. şimdi aradaki kazanç oranına gelelim, 2 kişi, birisi 100.000 $ ile borsaya girdi ve thyao'aldı. thyao 1% arttı, 100.000$ >> 101.000$ olur. 1% kâr >> 1.000$ getiri. bunu kenara koyun. öteki kişi 100.000$ ile foreks piyasasına girdi, 100/1 (400 katı ile değil, 100 katı ile) kaldıraç ile EUR/USD alış işlemi yaptı. bu alış işlemi anında EUR/USD 1.000 diyelim. şimdi matematik çalışıyoruz, 100.000$ ile 100 kaldıraç oranı ile 10.000.000 $ lık işlem yapıldı, 1.0000 kurundan Euroya girildi, Euro, USD karşısında 1% artarsa; 10.000.000$ * (1+0,01) = 10.100.000 $ oldu. yani siz 100.000$ para yatırmıştınız ve artık 200.000$'ınız var. piyasadaki 1% kâr= 100/1 kaldıraç oranı ile sizde 100% kâr >> 100.000$ getiri. getiriye bakınca çok güzel rakamlar değil mi? eğer yeniyseniz sadece şansla bu parayı elde edebilirsiniz. Eğer tecrübeliyseniz, profosyonel bir yatırımcı iseniz zaten 100/1 kaldıraçla asla büyük paralarla oynamazsınız. peki ya tersini düşünürsek? borsaya giren arkadaşın aldığı hisse 1% düşerse, parası 100.000$ * 0,99 = 99.000$ olur, 1.000 $ kaybetmiş olur. Forekste oynayan kişinin aldığı kur oranı 1.0000'dan 0.9900 ' düşerse yani 1% düşerse, 10.000.000 * 0.99 = 9.900.000$ = foreksteki 1% zarar>> 100/1 kaldıraç oranı ile sizde 100% zarardır., yani yatırmış olunan 100.000$'ın tamamı kaybedilir olur. Eğer aracı kurumdaki paranız tükenirse pozisyonunuz otomatik olarak kapanır, kaybettiğiniz parayla kalırsınız. sonuç: borsaya giren kişinin hala elinde nakit parası vardır, forekse giren kişi parasını 0 lamıştır. görüldüğü üzre, forekste kazanç borsaya göre kat be kat fazladır, fakat aynı şekilde kayıp da aynı katlarla daha fazladır. eğer gitmesinin size zararı dokunmayacağını düşündüğünüz fazla bir paranız varsa, girin, batarsa yok olur içiniz acımasın, çıkarsa da 2-3 aylık sigara paranız çıkar ya da yine batırana kadar devam edersiniz.. Eğer foreks'i gerçekten hayatınızı kazanmak için oynayacaksanız en ideal kaldıraç oranı 2/1'dir. maksimum 3/1 ile oynayın, yüksek paralar kaybedersiniz ama hepsini kaybetmezsiniz. kazanırsanız da kapitalinizi daha iyi arttırırsınız.
LordFX
LordFX
03 Ocak 2013 Perşembe - 19:11
Kaldıraçlı işlemlerin revaçta olduğu günümüz finansal dünyasında foreks yatırımcının psikolojik faktörleriyle oynamak için en iyi araçlardan bir tanesi. 1:100 kaldıraçla plansız programsız işlem yapan yatırımcı hapı öyle bir yuruyor ki o hap ömür boyu çıkmıyor. Kaybettikçe bağımlılığı artan insanlar gördüm. Beni sorarsanız son 3 yıldır iyiyim. Bu iş ciddi disiplin işi. Bir de bu işin uzmanıyım diyene sakın inanmayın.
sofie
sofie
03 Ocak 2013 Perşembe - 20:11
ReiS dedi : Forex piyasalarından en çok kazanan Japonlar, en az kazanan Türkler. Bu durum kriz ortamlarında Türklerin güvenli liman aramasına bağlıyoruz. Aslında kriz çıktığında oradan kaçmak değil aksine piyasanın üstüne gitmek gerekir. Çünkü kriz, yatırım için fırsattır.”
ilginç gerçekten. Sanırım biz hissi insanlarız birde çok hırslıyız. O yzden çabuk kaybediyoruz. Kendini akıllı sanan aptallar çok bizde (Belki bende öyleyim)...Herkes uyanık herkes kısa sürede köşe dönecek. Bu yüzden aracı kurumların yemi oluyoruz...
stockbroker
stockbroker
03 Ocak 2013 Perşembe - 20:35
ReiS dedi : Borsaya 10.000 $ yatırırsanız 10.000$lık pozisyon açabilirsiniz. Yani Türk hava yolları hissesi alacaksanız 10.000$ lık THYAO hissesi alabilirsiniz. (THYAO=Türk hava yollarının borsadaki kısalatması) 10.000$ la foreks'e girerseniz devreye kaldıraç girer; ve 400/1 oranına kadar, yani paranızın 400 katı ile, işlem yapabilirsiniz. bu ne demek? 10.000$ para yatırıp 4.000.000 $ lık işlem yapabilirsiniz demektir. şimdi aradaki kazanç oranına gelelim, 2 kişi, birisi 100.000 $ ile borsaya girdi ve thyao'aldı. thyao 1% arttı, 100.000$ >> 101.000$ olur. 1% kâr >> 1.000$ getiri. bunu kenara koyun. öteki kişi 100.000$ ile foreks piyasasına girdi, 100/1 (400 katı ile değil, 100 katı ile) kaldıraç ile EUR/USD alış işlemi yaptı. bu alış işlemi anında EUR/USD 1.000 diyelim. şimdi matematik çalışıyoruz, 100.000$ ile 100 kaldıraç oranı ile 10.000.000 $ lık işlem yapıldı, 1.0000 kurundan Euroya girildi, Euro, USD karşısında 1% artarsa; 10.000.000$ * (1+0,01) = 10.100.000 $ oldu. yani siz 100.000$ para yatırmıştınız ve artık 200.000$'ınız var. piyasadaki 1% kâr= 100/1 kaldıraç oranı ile sizde 100% kâr >> 100.000$ getiri. getiriye bakınca çok güzel rakamlar değil mi? eğer yeniyseniz sadece şansla bu parayı elde edebilirsiniz. Eğer tecrübeliyseniz, profosyonel bir yatırımcı iseniz zaten 100/1 kaldıraçla asla büyük paralarla oynamazsınız. peki ya tersini düşünürsek? borsaya giren arkadaşın aldığı hisse 1% düşerse, parası 100.000$ * 0,99 = 99.000$ olur, 1.000 $ kaybetmiş olur. Forekste oynayan kişinin aldığı kur oranı 1.0000'dan 0.9900 ' düşerse yani 1% düşerse, 10.000.000 * 0.99 = 9.900.000$ = foreksteki 1% zarar>> 100/1 kaldıraç oranı ile sizde 100% zarardır., yani yatırmış olunan 100.000$'ın tamamı kaybedilir olur. Eğer aracı kurumdaki paranız tükenirse pozisyonunuz otomatik olarak kapanır, kaybettiğiniz parayla kalırsınız. sonuç: borsaya giren kişinin hala elinde nakit parası vardır, forekse giren kişi parasını 0 lamıştır. görüldüğü üzre, forekste kazanç borsaya göre kat be kat fazladır, fakat aynı şekilde kayıp da aynı katlarla daha fazladır. eğer gitmesinin size zararı dokunmayacağını düşündüğünüz fazla bir paranız varsa, girin, batarsa yok olur içiniz acımasın, çıkarsa da 2-3 aylık sigara paranız çıkar ya da yine batırana kadar devam edersiniz.. Eğer foreks'i gerçekten hayatınızı kazanmak için oynayacaksanız en ideal kaldıraç oranı 2/1'dir. maksimum 3/1 ile oynayın, yüksek paralar kaybedersiniz ama hepsini kaybetmezsiniz. kazanırsanız da kapitalinizi daha iyi arttırırsınız.
Çok güzel açıklama. Tebrik ederim gerçekten...
10KninGucu
10KninGucu
06 Ocak 2013 Pazar - 03:32
sofie dedi :
ReiS dedi : Forex piyasalarından en çok kazanan Japonlar, en az kazanan Türkler. Bu durum kriz ortamlarında Türklerin güvenli liman aramasına bağlıyoruz. Aslında kriz çıktığında oradan kaçmak değil aksine piyasanın üstüne gitmek gerekir. Çünkü kriz, yatırım için fırsattır.”

ilginç gerçekten. Sanırım biz hissi insanlarız birde çok hırslıyız. O yzden çabuk kaybediyoruz. Kendini akıllı sanan aptallar çok bizde (Belki bende öyleyim)...Herkes uyanık herkes kısa sürede köşe dönecek. Bu yüzden aracı kurumların yemi oluyoruz...

Önce şunu kafanıza sokun.. Forex.. sen alıyor isen diger tarafta birisi satıyor.. ARACI KURUM ARADA kalıyor... Aracı kurumları suclamayın.. Ben adam sen satıyor isen senin sattıgını birisi alıyor.. A piyasa nereye giderse gitsin ZATEN BİRİNİZ KAYBEDECEKSİNİZ... KIT KAFANIZ ALMIYOR MI ..
sonra da aracı kurumlar alıyormus (o dedigin de dogru aracı kurumu iletmeyerek paranın el degitirmesini angelliyor kasasına atıyor) AMA MUDAHALE YAPMASINA GEREK YOK cunku ZATEN alan veya satan taraftan birisi kaybedecek... ALMIYOR MU KIT BEYNİNİZ bunu
10KninGucu
10KninGucu
06 Ocak 2013 Pazar - 03:35
REİS çok güzel bir ifade ve matematik ile destekli bir anlatımda bulunmuşsun. Tebrikler

Fakat sen sadece durumu tespit etmişsin neden kaybettigimiz yazmıyor..

TEK bir NEDER VAR KOLAY VE ÇABUK PARA KAZANMA SEVDASI

KOLAY :):):) öyle olmadığını kısa zamanda tecrube ediyor sevgili traderlar.
ÇAbuk evet çabuk ellerindeki paraları kaybediveriyorlar :)
onersel
onersel
30 Haziran 2013 Pazar - 09:37
gulnihal dedi : Forexte para kazanan varmı bilmiyorum ama ben giderek umudumu kaybediyorum. Sadece kaybetme hızım düştü.

Emin olun çok güzel paralar kazanılıyor Gülnihal hanım. Ancak kazanan kişiler pek fazla forex piyasasında kendilerini göstermezler. Ben de zamanında grafiklere baktığım zaman kendimi bataklığa düşmüş gibi hissediyordum kendimi. Artık ya bu işi çözecektim ya da çözülecektim. Kendimi gece gündüz demeden bu işi öğrenmeye inceliklerini çözmeye adadım. Bulduğum her fırsatta notlar tuttum o notları tekrar tekrar yazdım okudum inceledim. Artık çevremdekiler bana bu çocuk kafayı sıyırmış diyorlardı. Çünkü kendimi kaybetmiştim ya olacaktı ya da olacaktı. Bütün indikatörleri ve formasyanları inceledim. Kombinasyonlar oluşturdum. Paremetreleri tek tek analiz ettim ve optimum değerleri bulmaya çalıştım. Ve nihayet Hamdolsun buldum da.Şimdi çevremdekiler bana diyor ki sen zaten çok zekisin. Biz onu hayatta beceremeyiz diye önceden söyledikleri sözleri böyle bir bahaneyle kamufle ederek bana yanaşmaya çalışıyorlar ben de kabul etmiyorum. Kimse kusura bakmasın. Bence bu tür bilgiler paylaşılmaz da. Çünkü bedavadan kazanmak yok öyle. Ben ne çektiğimi bilirim..
zzdd
zzdd
03 Aralık 2013 Salı - 17:25
ulasabilecegim bir mailin var mi?
tilki
tilki
03 Aralık 2013 Salı - 20:30
e-mail adresim metebatu06@mynet.com
johnwatt
johnwatt
04 Aralık 2013 Çarşamba - 10:41
http://www.myfxbook.com/members/orhanfx/orhnfx/771006
mehmetok38
mehmetok38
05 Aralık 2013 Perşembe - 13:52
skype adresim mhok@mynet.com
ekleyin
forexci01
forexci01
10 Aralık 2013 Salı - 16:08
onersel dedi :

Emin olun çok güzel paralar kazanılıyor Gülnihal hanım. Ancak kazanan kişiler pek fazla forex piyasasında kendilerini göstermezler. Ben de zamanında grafiklere baktığım zaman kendimi bataklığa düşmüş gibi hissediyordum kendimi. Artık ya bu işi çözecektim ya da çözülecektim. Kendimi gece gündüz demeden bu işi öğrenmeye inceliklerini çözmeye adadım. Bulduğum her fırsatta notlar tuttum o notları tekrar tekrar yazdım okudum inceledim. Artık çevremdekiler bana bu çocuk kafayı sıyırmış diyorlardı. Çünkü kendimi kaybetmiştim ya olacaktı ya da olacaktı. Bütün indikatörleri ve formasyanları inceledim. Kombinasyonlar oluşturdum. Paremetreleri tek tek analiz ettim ve optimum değerleri bulmaya çalıştım. Ve nihayet Hamdolsun buldum da.Şimdi çevremdekiler bana diyor ki sen zaten çok zekisin. Biz onu hayatta beceremeyiz diye önceden söyledikleri sözleri böyle bir bahaneyle kamufle ederek bana yanaşmaya çalışıyorlar ben de kabul etmiyorum. Kimse kusura bakmasın. Bence bu tür bilgiler paylaşılmaz da. Çünkü bedavadan kazanmak yok öyle. Ben ne çektiğimi bilirim..

Onersel'e içtenlikle katılıyorum.Aynı süreci ben de yaşadım.Kaybettikçe tutku haline geldi.Notlar ala ala hatalı pozisyon girişlerimi en aza indirdim ve kazanmayı öğrendim. Uzman forex'i çok uzun zamandır takip ettiğim halde burada ilk kez yazıyorum.Fırsat buldukça deneyimlerimi paylaşabilirim.
turelfx
turelfx
12 Aralık 2013 Perşembe - 20:12
kazan var 4 harfli: KASA
firemen
firemen
19 Aralık 2013 Perşembe - 19:59
bu işi bana ögreten abi ekside poz kapamazsan kaybetmezsin derdi.. ekside kapatmama işi de marjin ile alakalı veya marjine göre oynamak
tilki
tilki
20 Aralık 2013 Cuma - 00:38
firemen dedi : bu işi bana ögreten abi ekside poz kapamazsan kaybetmezsin derdi.. ekside kapatmama işi de marjin ile alakalı veya marjine göre oynamak
polat alemdarin basin aciklsması gibi olmuş. Bir baska detişle anladiysam arap olayım.
infazci14
infazci14
01 Haziran 2014 Pazar - 19:25
Borsada cok kazandim forexte de oyle olcagini dusundum 20000 tl kaybettim ilk etapta sonra tum bildiklerimi masaya yatirdim programlarimi hazirladim ve suan hizli piyasadan daha hizliyim cok sukur gunluk 7000-8000 tl kazancim var 20000 tl ile oynuyorum fazlasi zarar vurup kaciyorum crude oil dogal gaz ve altin dan baska islem yapmiyorum 2 arkadasim yaklasik 100 000 tl den 200 000 tl borclarini kapatmak icin cirpiniyorum kazaak icin stratejik yardim isteyen olirsa prim karsiligi yardim ederim banada arkadaslarim icin para lazim olmasa prim almam ama malesef sartlar suan onu gosteriyor probrkr@gmail.com adresinden ulasavilirsiniz hoscakalin
Foruma mesaj yazabilmek için Giriş Yapın ya da Üye Olun
UzmanForum Son Mesajlar
EURUSDARENAEUR/USD ...
1.3450 üzerinde tutunma çabası devam ediyor.Bu desteğin kırılması,1.3420 ve 1.3385 de
08:53:37 25 Temmuz 2014
EURUSDARENAEUR/USD ...
EUR/USD ANALİZ 1.3575 desteğinin kırılması ile ortaya çıkan ''kalıcı zayıflık'' gö
08:36:20 24 Temmuz 2014
TutkufxForex sinyal ve analiz ...
Forex teknık analiz ve işlem stratejilerinden faydalanmak isteyen arkadaşlar e-mail adresime mai
23:18:33 23 Temmuz 2014
EURUSDARENAEUR/USD ...
EUR/USD ANALİZ Geçen hafta çok sıkışık seyir izleyen parite 1.3520 desteğini korumuşt
09:06:28 23 Temmuz 2014
neofinanseuro usd teknik analiz ...
euro usd 4 saatlik analizimize istinaden hedef seviyemize nokta atışı ulaşılmıştır
23:33:19 22 Temmuz 2014
hamzassahinATIG'da İşlem Yapmadan Önce Mutlaka Okuyun!...
BALİNAYAKAFATAN ibiş çakalmısın neboksun.ne oldu zorunamı gitti.biz bi magdurıyetımizi yazd
19:37:00 22 Temmuz 2014
EURUSDARENAEUR/USD ...
EUR/USD ANALİZ Haftanın ilk gününe düşük volatilite ile başlayan parite 1.3520 seviyes
09:03:53 22 Temmuz 2014
EURUSDARENAEUR/USD ...
EUR/USD ANALİZ Geçtiğimiz haftayı baskı altında geçiren parite, Cuma günü 1.3480 sevi
09:12:21 21 Temmuz 2014
neofinanseuro jpy işlem fırsatı...
euro jpy yarım saatlik grafiklerde ortaya çıkan işlem fırsatı,ayrıntılar forum
14:08:59 20 Temmuz 2014
EURUSDARENAEUR/USD ...
EUR/USD ANALİZ Bu hafta ABD’den gelen bir çok verinin beklenti altında olması ve
09:04:07 18 Temmuz 2014
Sorun, yanıtlayın, bilgilendirin, paylaşın